Nebuďte sousedy. Ford Mustang nabídne možnost nastavit čas, kdy má startovat tiše

  • Mustang GT modelového roku 2018 dostal tichý režim výfuku 

  • Osmiválec je pak stejně hlučný jako vaše myčka 

  • Majitelé si budou moci nastavit konkrétní čas, kdy má vůz ve velmi tichém režimu startovat

Facelift Fordu Mustang přinesl upravený design, přepracovanou techniku a mnoho různých technických novinek. Jednou z nich je i aktivní výfuk s režimy Quiet Exhaust a Quiet Start, kdy je zážehový osmiválec velmi tichý.

Doporučujeme: Ford představil nový paket pro Mustang. Z modernizované verze dělá retro

Výfuk pracuje samozřejmě s aktivní klapkou. Hlasitost auta se mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Kromě možností Normal, Sport a Track teď ale přichází ještě varianta Quiet Exhaust, po jejíž aktivaci osmiválcový Mustang GT téměř dokonale ztichne. Ford v tiskové zprávě uvádí, že osmiválec pak nenadělá větší hluk než domácí myčka nádobí.

Tichý režim ocení především vaše okolí, protože ne každý má radost z burácení pětilitrového osmiválce v půl sedmé ráno. Abyste ale nemuseli pořád přepínat režimy, přidal Ford ještě jednu zajímavost. Řidiči modernizovaného Mustangu GT si budou moci naprogramovat konkrétní čas, kdy má vůz v tomto tichém režimu rovnou nastartovat, což je pro brzké ranní odjezdy do práce velmi užitečné.

Doporučujeme: Modernizovaný Ford Mustang se představil také jako kabriolet

Jak jste asi už pochopili, tichý režim výfuku se týká pouze osmiválcového provedení.

Facelift Mustangu dále přinesl zejména desetistupňový automat, tlumiče MagneRide, digitální přístrojový štít a řadu asistentů. K nám dorazí nové provedení americké ikony na přelomu roku.

Nebuďte sousedy. Ford Mustang nabídne možnost nastavit čas, kdy má startovat tiše
Ohodnoťte tento článek!
4.8 (96%) 5 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: