Na prodej je unikátní Ferrari Testarossa, se kterým jezdil Michael Jackson. Levné není

  • Ferrari Testarossa z roku 1986, které má najeto zhruba 30 tisíc kilometrů, by zajisté bylo velmi pěkným vánočním dárkem

  • Konkrétní nabízený exemplář je unikátní tím, že jde o vůz s plátěnou střechou a navíc ho řídil Michael Jackson

  • Cena podle očekávání není úplně lidová

Jakékoliv Ferrari by zajisté bylo pro mnoho lidí naprosto ideálním vánočním dárkem. Tím spíš, když se budeme bavit o modelu Testarossa z roku 1986, které do dnešních dnů nenajelo ani 30 tisíc kilometrů. Přesně takový vůz, navíc s velmi zajímavou historií, si aktuálně můžete koupit. Jen k tomu budete potřebovat docela dost peněz.

Doporučujeme: Galerie — 16 nejlepších dárků pro řidiče, které nemusí stát jmění. Ale mohou

Konkrétní prodávané Ferrari Testarossa je kromě nízkého počtu najetých kilometrů zajímavé hned ze dvou důvodů. Vůz si totiž zahrál v reklamě Pepsi pojmenované „The Chopper“, kde se v hlavní roli představil Michael Jackson, který tohle auto dokonce i řídil. Můžete se o tom přesvědčit na přiloženém videu. Druhou zajímavostí je střecha. Tento exemplář byl totiž přímo pro potřeby reklamy upraven na kabriolet.

Kombinace exkluzivního modelu a zajímavého původu obvykle znamená vysoké pořizovací náklady. Platí to i v tomto případě. Prodávající si vůz cení na 800 tisíc dolarů, což je v přepočtu přibližně sedmnáct milionů korun. Případní zájemci najdou inzerát zde.

Na prodej je unikátní Ferrari Testarossa, se kterým jezdil Michael Jackson. Levné není
Ohodnoťte tento článek!
3.2 (64%) 5 hlas/ů