Michael Schumacher slaví 50. narozeniny. Jubileum připomene aplikace nebo muzeum Ferrari

  • Michael Schumacher oslaví 3. ledna jubilejní 50. narozeniny 

  • Zdravotní stav slavného jezdce je stále nejasný 

  • K příležitosti 50. narozenin bude zveřejněna speciální aplikace, muzeum Ferrari má připravenou výstavu a pořídit si můžete i plakáty 

Slavný jezdec Formule 1 bude mít 3. ledna 50. narozeniny. Fanoušci si mohou toto jubileum připomenout hned několika způsoby. Především bude třetího ledna uvolněna ke stažení aplikace „Schumacher. The Official App“, která fanouškům poslouží jako virtuální muzeum připomínající důležité momenty z aktivní kariéry jezdce. Připravena je verze jak pro Android, tak pro iOS.

Chtěli byste formuli Michaela Schumachera? Benetton z roku 1991 je na prodej

Svou připomínku 50. narozenin Michaela Schumachera nachystalo také italské muzeum Ferrari. Výstava s názvem „Michael 50’“ bude otevřena třetího ledna a fanoušci ji budou moci navštívit „po dobu několika málo měsíců“, jak se píše na oficiálních stránkách muzea. I zde se vše ponese v duchu připomínky úspěchů známého jezdce.

A konečně Motorsport Gallery ve spolupráci s nadací Keep Fighting uvádí do prodeje limitovanou edici plakátů opět zobrazujících důležité okamžiky kariéry Michaela Schumachera. Plakáty si můžete objednat (nebo jen prohlédnout) na tomto odkazu.

Michael Schumacher se narodil 3. ledna 1969. Do závodu F1 poprvé odstartoval s monopostem Jordan při Velké ceně Belgie v roce 1991. Postupně získal sedm titulů mistra světa, z toho pět s vozem Ferrari. Aktivní kariéru ukončil v roce 2012. V posledních letech se bohužel o Michaelu Schumacherovi mluví zejména v souvislosti s jeho zdravotním stavem po vážné nehodě z konce roku 2013, kterou utrpěl na lyžích. Rodina o jeho zdravotním stavu veřejnost neinformuje a také ve svém aktuálním prohlášení vyzývá fanoušky k respektování této skutečnosti.


Zobrazit příspěvek na Instagramu

Statement of Michael’s family: “We are very happy to celebrate Michael’s 50th birthday tomorrow together with you and thank you from the bottom of our hearts that we can do this together. As a gift to him, you and us, Keep Fighting Foundation has created a virtual museum. The Official Michael Schumacher App will be released tomorrow, so that we can review all together Michael’s successes. The app is another milestone in our effort to do justice to him and you, his fans, by celebrating his accomplishments. We wish you a lot of fun with it. Michael can be proud of what he has achieved, and so are we! That’s why we remember his successes with the Michael Schumacher Private Collection exhibition in Cologne, by publishing memories in social media and by continuing his charitable work through the Keep Fighting Foundation. We want to remember and celebrate his victories, his records and his jubilation. You can be sure that he is in the very best of hands and that we are doing everything humanly possible to help him. Please understand if we are following Michael’s wishes and keeping such a sensitive subject as health, as it has always been, in privacy. At the same time we say thank you very much for your friendship and wish you a healthy and happy year 2019.” @keepfighting #Michael50 #TeamMichael

Příspěvek sdílený Michael Schumacher (@michaelschumacher),

Michael Schumacher slaví 50. narozeniny. Jubileum připomene aplikace nebo muzeum Ferrari
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: