Kvíz: Víte, které automobilky vytvořily tyto koncepty?

Většinu produkčních aut snadno poznáte, ale jste na tom stejně dobře, i když jde o koncepční studie? Přesná jména konceptů tentokrát nechceme. Stačí nám správně určit značku.

Doporučujeme: Poznáte tato auta z letošní výstavy Techno Classica?

Jako obvykle vám předkládáme deset otázek. U každé máte na výběr ze čtyř možností, vždy jen jedna je správná. S výsledkem se můžete pochlubit přátelům sdílením na sociálních sítích, případně jen komentářem dole pod kvízem.


Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

KVÍZ: Uhádnete, které automobilky vytvořily tyto koncepty? Mám %%score%% z %%total%% správně
0%

 

Kvíz: Víte, které automobilky vytvořily tyto koncepty?
Ohodnoťte tento článek!
3.76 (75.12%) 82 hlas/ů

6 KOMENTÁŘE

  1. Souhlasím s Honzou U, zaprdění Češi potřebují smrdět na svým zatuchlým rybníčku, aby se neukázalo, že koncepty od Škoda jsou jeden ošklivější než druhý a přitom ve světě je bezpočet nádherných? (Stejné jako s vyráběnými auty …)

    • Katka B – kupujte si na co máte a buďte ráda že to máte.My máme jen na ošklivý český škodovky,který si dokážeme opravit za pár korun a samy. Teda jen někteří…Nehnijí,nedrnčí výfuky jako u PSA,nejsou v některých místech jak u PSA nenalakovaná,jsou prostorné,nevypadají jak šikmoocí vyboulení,jezdí za pár korun a opravy se dají přežít po finanční stránce.Pořád vypadají jako klasika a ne jak pokroucená anorekticka a nebo bulimijka.A na to ostaní nemáme nebo tomu něco chybí…

PŘIDAT KOMENTÁŘ: