Kia připravila další atraktivní novinku. V Detroitu ukáže nové Forte

  • Autosalon v Detroitu se stane dějištěm světové premiéry nové generace modelu Kia Forte 

  • První oficiální obrázky slibují další na pohled atraktivní vůz této značky 

  • Na nové Forte v Ženevě naváže pětidveřový hatchback cee’d

Kia se v poslední době činí. Ty tam jsou doby, kdy šlo o nepříliš atraktivní auta, která oslovovala zákazníky hlavně nízkou cenou. Modely této značky z poslední doby vypadají více než dobře a korejská automobilka na tom samozřejmě ani do budoucna nic měnit nechce. V Detroitu představí další novinku. A jak naznačují první oficiální obrázky, opět by mohlo jít o atraktivní vůz.

Doporučujeme: Kia cee’d nové generace byla odhalena dlouho před ženevskou premiérou

Kia přiveze do Detroitu novou generaci sedanu nižší střední třídy Forte. Podle oficiálních zdrojů si tento vůz převezme řadu prvků ze Stingeru, což lze považovat za dobrou zprávu. Vzadu si pak nové Forte vzalo inspiraci z modelu Sportage. Podobně jako oblíbený crossover dostane i nový sedan blinkry a couvací světla do nárazníku a bude je tedy mít oddělené od koncových svítilen. Na další detaily si ale musíme ještě počkat.

Forte je určeno americkým zákazníkům a jak asi víte, na českém trhu se vůbec neprodává. Přesto bude tato premiéra zajímavá i z našeho pohledu. Svým způsobem totiž jde o cee’d s karoserií sedan, takže si budeme moci udělat lepší představu o tom, co Kia ukáže na autosalonu v Ženevě, kde proběhne odhalení právě nové generace cee’du.

 

Kia připravila další atraktivní novinku. V Detroitu ukáže nové Forte
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: