Kdybyste chtěli jezdit v něčem opravdu ošklivém, teď máte jedinečnou šanci

  • Ne vždy musí být individuální přestavba výhodou 

  • V Americe kdosi zkřížil Ford Mustang s Lotusem Elise a starým Cadillacem 

  • Výsledek sice není hezký, ale zajisté je nepřehlédnutelný 

  • Tato kreace může být vaše za necelých 130 tisíc korun

Ne vždy musí být výsledkem individuální přestavby unikátní vůz velké hodnoty. Důkazem budiž Ford Mustang z roku 2007, který se dočkal kompletního přepracování karoserie. Výsledkem je zvláštní kupé s prvky převzatými z Lotusu Elise a starého Cadillacu. O příliš pohledný stroj nejde, ale pokud se vám přece jen líbí, máme dobrou zprávu. Může být váš a ani za něj nezaplatíte příliš mnoho.

Tedy rozhodně za něj zaplatíte podstatně méně, než za kolik se prodával v roce 2013, kdy prodávající požadoval částku v přepočtu skoro 700 tisíc korun. V současnosti vyjde na necelých 130 tisíc (inzerát najdete zde), přičemž auto najeto přibližně 60 000 km. Pravda, za podobné peníze lze pořídit i originální šestiválcový Mustang, ale téměř jistě bude mít najeto mnohem více.

Doporučujeme: Retro — Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný rebel

Důvodem nízké ceny je faktor, která původně měl být chloubou vozu. Kolem roku 2010 se na nabouraný Mustang podívala společnost Sheet Metal Happens a kompletně předělala přední i zadní část. Výsledek si můžete prohlédnout na přiložených fotkách, kde najdete rovněž snímky z přestavby.

Pokud chcete originální vůz, pak je to zajisté lákavá příležitost. Většinové hodnocení tohoto Mustangu se ale spíše ponese v duchu hodnocení kolegů z magazínu Carscoops, kteří o něm napsal „Buy it and kill it with fire“, což určitě není potřeba překládat.

Kdybyste chtěli jezdit v něčem opravdu ošklivém, teď máte jedinečnou šanci
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88%) 5 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: