IVECO Crossway pro Transdev Morava od KAR group

Výběrové řízení na dodání autobusů pro městskou a meziměstskou dopravu pro oblast Bílovecka vyhrála společnost KAR group s autobusy IVECO Crossway. Zakázku za celkem 113,12 milionů Kč se podařilo v rámci sjednaných podmínek úspěšně realizovat v letošním roce.

Celkem 23 autobusů Crossway bylo provozovateli, společnosti Transdev Morava, předáno v kopřivnickém servisním středisku společnosti KAR-mobil, která se bude o autobusy také servisně starat.

Vozidla předali zástupci společnosti KAR group v čele s předsedou představenstva Lubošem Cekrem. Za nadnárodní koncern TRANSDEV zakázku převzali Christian Schreyer a Radim Novák.

„Autobusy IVECO Crossway Low Entry jsou určeny pro městskou a meziměstskou přepravu. Hodí se na krátké i dlouhé linky. Koncept Low Entry garantuje bezproblémový nástup a výstup cestujících díky nízké podlaze mezi předními a středními dveřmi. Vozidla jsou vybavena manuální rampou a vymezeným prostorem pro kočárky, eventuálně tělesně postižené osoby. Pro cestující i řidiče nabízí větší komfort díky nižšímu hluku a vibracím,“ představuje dodané autobusy Luboš Cekr.

„Motory splňují přísné požadavky norem Euro VI díky patentované technologii HI-SCR. Provozovateli nabízí nízké provozní náklady díky minimálnímu opotřebení motoru a dlouhým servisním intervalům. Očekáváme také nízké náklady na údržbu díky ochraně skeletu a karoserie proti korozi katoforetickou technologií nanášení laku,“ shrnuje přednosti pro provozovatele Christian Schreyer.

Transdev Morava je součástí nadnárodního koncernu TRANSDEV působícího oblasti dopravy ve 20 zemích světa, kde se stará o přepravu více než 11 milionů osob denně. Společnost Transdev Morava uspěla ve veřejných zakázkách na zajištění dopravní obslužnosti Moravskoslezského kraje a vstoupila tak na český dopravní trh.KAR Ivecobus 1

IVECO Crossway pro Transdev Morava od KAR group
Ohodnoťte tento článek!
2.3 (46.67%) 3 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: