I velký Range Rover může vypadat jako RR Sport SVR. Stačí mít zbytečných 300 tisíc

  • Nejostřejším modelem řady Range Rover je Sport SVR 

  • Nově může velmi podobně vypadat také velký Range Rover 

  • Designový paket z dílny SVO lze namontovat na auta z výroby nebo na starší exempláře aktuální generace 

  • Cena je v přepočtu zhruba 300 tisíc korun

Kdo chce opravdu sportovní Range Rover, ten nemá na výběr. Jedinou možností je Range Rover Sport SVR osazený pětilitrovým osmiválcem o výkonu 404 kW (550 k) a vybavený upravený podvozkem, vylepšenou aerodynamikou i sportovními detaily v interiéru. Nově si ale na své přijdou také zájemci o velký Range Rover. Díky novému paketu pojmenovanému jednoduše Design Pack může vlajková loď automobilky Land Rover vypadat jako ostré SVR.

Doporučujeme: Prohlédli jsme si nový Range Rover Velar. Proč ho chceme ihned do garáže?

Design Pack má na svědomí divize SVO, která se stará o nejrůznější speciality určené pro modely Land Rover a Jaguar. V rámci paketu dostane vaše auto nové nárazníky, jinou masku chladiče, dozadu dvě dvojité koncovky výfuku, jiné budou rovněž boční lišty a boční výdechy na předních blatnících.

Minimálně na pohled si tak velký Range Rover doplněný o tento paket v ničem nezadá s RR Sport SVR. Pokud zvolíte vrcholnou motorizaci, pak nebudete strádat ani co do dynamiky. Nejsilnější motor v nabídce pro Range Rover je totiž shodný s tím ze Sportu SVR, takže i zde se dočkáte výkonu 404 kW (550 k). Nový paket ovšem můžete kombinovat i s jinými motorizacemi, případně lze tuto novinku nechat namontovat na starší Range Rover aktuální generace.

Jak asi tušíte, vyloženě levná legrace to nebude. Nový paket stojí 10 400 liber, tedy v přepočtu něco málo přes 300 tisíc korun.

I velký Range Rover může vypadat jako RR Sport SVR. Stačí mít zbytečných 300 tisíc
Ohodnoťte tento článek!
4.86 (97.14%) 7 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: