Hyundai ukázal i30 kombi na prvním obrázku. Vypadá jako Mercedes

  • Hyundai představí na autosalonu v Ženevě i30 s karoserií kombi 

  • První obrázek ukazuje profil blízký Mercedesu-Benz CLA Shooting Brake 

  • Výroba nové varianty i30 odstartuje v Nošovicích v květnu 

Hlavním bodem ženevského programu bude pro automobilku Hyundai odhalení modelu i30 nové generace s karoserií kombi. Design této novinky nedávno naznačil první oficiální obrázek. Těšit se máme na velmi dynamické tvary.

Doporučujeme: Hyundai v roce 2017: Tři verze i30, nové malé SUV a Ioniq Plug-in Hybrid

Jak už to v podobných případech chodí, žádné bližší informace automobilka nepřidala. Bylo by ale velké překvapení, kdyby i30 s karoserií kombi dostala jinou techniku než hatchback. Hyundai v kratičké tiskové zprávě pouze upozorňuje na profil téměř připomínající kupé. Nám profil karoserie spíše připomíná Mercedes-Benz CLA Shooting Brake.

Doporučujeme: Nový Hyundai i30 vstoupil do prodeje na českém trhu. Zatím jako limitovaná edice za 400 tisíc

Hyundai i30 kombi se bude samozřejmě vyrábět v Nošovicích. Před časem bylo oznámeno, že výroba prostornější varianty prodejně úspěšného hatchbacku odstartuje v květnu. V září dorazí také sportovní i30 N a v prosinci ještě třetí provedení se splývavou výklopnou zádí, což prý nebude liftback, nýbrž fastback.

Novou i30 kombi odhalí Hyundai na ženevské tiskové konferenci sedmého března ve čtvrt na devět ráno. V průběhu března zároveň české zastoupení také zveřejní kompletní ceník varianty hatchback.

i30_kombi_i i30 kombi II

Hyundai ukázal i30 kombi na prvním obrázku. Vypadá jako Mercedes
Ohodnoťte tento článek!
2.75 (55%) 4 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: