Harley-Davidson ukazuje, jak proměnit Sportster v „kafíčko“

Pauzu do představení dalších novinek modelového roku 2017 vyplňuje Harley-Davidson rozšířením své už tak extrémně široké nabídky originálního příslušenství. Novinky v katalogu vycházejí vstříc současné módě evropského retro stylu a umožňují snadno udělat ze Sporsteru tzv. „café racer“. Samozřejmě přímo u dealera. Jedním z důležitých úkolů rozsáhlého katalogu Genuine Motor Accessories je zabránit tomu, aby zákazníci chtiví individuálních přestaveb nosili peníze nezávislým úpravcům.

2017 Parts and Accessories Spring Supplement
Sada Café Custom Kit je určena pro Sportster 1200 Roadster
2017 Parts and Accessories Spring Supplement
Vedle snížených řídítek je významnou ergonomickou změnou posunutí stupaček dozadu

Sadu Café Custom Kit tvoří snížená „clip-on“ řídítka s kulatými zrcátky na koncích, upravený zadní blatník a veledůležité přemístění stupaček a nožních ovládacích prvků víc dozadu. Sportstery totiž mají stupačky v klasické poloze uprostřed (popřípadě vysunuté vpřed), což nejde příliš dohromady s předklonem trupu vpřed. Sada je určena pro model Roadster, který jsme testovali na konci léta.

Doporučujeme: Triumph Bobber fušuje Harleyi do řemesla a připomíná dobu vzniku Hell’s Angels

Souběh retro vlny a poptávky po individualizaci motocyků čile využívají i další tradiční výrobci. Svoje katalogy příslušenství a speciálních dílů pro nostalgicky laděné modely neustále rozšiřují třeba BMW, Moto Guzzi, Triumph a další.

Podrobnější informace o sadě Café Custom Kit pro Harley-Davidson Sportster najdete v tiskové zprávě:

Otevřít tiskovou zprávu

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: