Galerie: Veletrh For Caravan i letos ukazuje, že bydlet a cestovat se dá mnoha způsoby


  • V pražských Letňanech začal desátý ročník veletrhu For Caravan 

  • K vidění je všechno možné od stanů na střechu až po gigantický Concorde s cenovkou 600 tisíc eur 

  • Akce se koná do neděle 10. března 

V pátek 8. března byl zahájen v pořadí už desátý ročník veletrhu For Caravan. Stejně jako v předchozích letech je i letos v pražských Letňanech k vidění řada novinek. Například dva modely nové značky ETRVSCO, založené teprve v roce 2016. Nebo Adria Twin Supereme 640 SGX. Ta kombinuje klasickou dodávku (kam můžete dát třeba motorky) a běžné obytné auto vybavené koupelnou a velkou postelí (ta se elektricky spouští ze stropu). Prohlédnout si můžete také nový Ford Transit Custom Nugget, který se u nás teprve začne prodávat.

Na své si přijdou rovněž zájemci o skromnější formy přespávání. Nechybí totiž stany na střechu, vestavby připravené pro běžná osobní auta a karavany všemožných velikostí. Zaujmou i historické automobily a samozřejmě luxusní pojízdné paláce v čele s osmnáctitunovým Concordem Centurion 1165 GSI, který odveze kromě veškerého vybavení také další auto nebo třeba vířivku. Cena takového „obytného vozu“ je zhruba 600 tisíc eur (15 milionů korun).

Dovolená s obytným autem na horách: Teplo stále s sebou

V galerii si můžete prohlédnout výběr toho, co se aktuálně v Letňanech prezentuje. Výstavu karavanů a obytných aut doprovází také výstava lodí For Boat a od soboty ještě cestovatelský festival Kolem světa.

Za jedno vstupné (200 Kč na místě, 165 Kč v předprodeji) můžete navštívit veletrhy For Caravan a For Boat. Vstupné na festival Kolem světa stojí jednodenní 400 Kč, dvoudenní 600 Kč.


Galerie: Veletrh For Caravan i letos ukazuje, že bydlet a cestovat se dá mnoha způsoby
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (94.29%) 7 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: