Galerie: Omlazená Škoda Fabia se představuje na více než stovce nových fotek

 • Škoda zveřejnila bohatou galerii ukazující omlazenou Fabii

 • Změny nejsou příliš radikální

 • Nejlevnější Fabia aktuálně stojí 279 900 Kč

Škoda sice představila modernizovanou Fabii už v březnu v Ženevě, ale s fotkami zatím šetřila. To se ovšem změnilo právě dnes, kdy byla zveřejněna bohatá galerii čítající více než stovku snímků z českých silnic, ve které najdete všechny varianty včetně sportovně střiženého provedení Monte Carlo. Pokud vás tedy upravená Fabia zajímá, máte co prohlížet. Galerii najdete níže.

Nové fotky nebyly zveřejněny jen tak. Fabii nějakou dobu kvůli přechodu na modernizované provedení a nutným homologacím nebylo možné objednat, aktuálně ale tato novinka vstupuje na trh a k dispozici je už také kompletní ceník. Základní cena upravené Fabie je 279 900 Kč za hatchback s motorem 1.0 MPI (55 kW). Na opačném konci stojí kombi ve výbavě Monte Carlo vybavené přeplňovaným litrovým tříválcem o výkonu 81 kW (110 k) a automatickou převodovkou za 434 900 Kč. Kompletní ceník si můžete stáhnout zde.

Doporučujeme: Škoda Fabia Combi 1.0 TSI — Jaký byl půlrok ve společnosti benzinového tříválce?

Připomeňme, že modernizace přinesla Fabii nově tvarovanou příď, flitry pevných částic pro zážehové motory, konec dieselu a nové asistenční systémy, jako například systém hlídání mrtvých úhlů. Zítra Škoda pořádá českou prezentaci, takže další podrobnosti o nové Fabii můžete očekávat nejpozději v pondělí.

Galerie: Omlazená Škoda Fabia se představuje na více než stovce nových fotek
Ohodnoťte tento článek!
3.78 (75.56%) 9 hlas/ů

9 KOMENTÁŘE

 1. Nevím co je to napadlo změnit tu masku na volhagaz. Zadní promáčklina také zůstala. Ale ta neuvěřitelná cena, která roste a roste!!!!! S příplatky se pohybujeme se již pohybujeme na úrovni málo jetého luxusního vozu.

 2. Ty LED diody co vypadají jako korálky jsou strašný. Přesně takhle to vypadalo před mnoha lety, když automobilky s LED začínali, žádný vkus, jen to tam nasázeli. Dneska mají auta krásná LED světla ve kterých nejsou při svícení vidět jednotlivé LEDky a která podtrhují křivky světlometů jako takových, tedy až na novou Fábii 🙂 Jinak ta maska mě nepřipadá o nic hezčí než u starší verze, spíše naopak, ale je to věc vkusu, jinému se možná líbí víc.
  Příliš vysoké ceny se nebojím, je to nejlevnější Škodovka a řada lidí nic jinýho než Škodovku nechce, takže si našetří na Fábii i kdyby stála ještě víc a nabízela ještě míň:-)

 3. Jen další nesmysl. Žádné extra novinky nepřinesla, vzhledově to žádná hitparáda také není. 1litrový motor..”no comment”. Rozumně smýšlející člověk do toho nepůjde. Škodovka už prostě auta vyrábět neumí!

 4. Opravdu v tom někdo vidí nějaký razantní rozdíl? Také Vám přijdou ty jejich rádoby facelity jako výsměch? Škodovka už by se měla probrat, nemyslíte?

  • Ne, nevidim. Ano jejich fl jsou výsměch, ale tím to nekončí, mrkněte i na cenu. Nehoráznost! Díky bohu za jiné automobilky !!!

  • já taky ne, furt dokola to samé, už je to trochu trapné a ohrané, asi by měli začít nabírat nové kreativní mozky

 5. Nová? Mě to příjde furt stejný žádná výrazná změna. Celkově škodovka už neumí dělat zajáímavá auta.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: