Frankfurtský autosalon startuje už dnes večer. Sledujte Volkswagen Group Night živě

  • Také autosalon ve Frankfurtu začíná v předvečer oficiálního otevření 

  • Některé automobilky představí své novinky už dnes 

  • Prezentaci koncernu Volkswagen můžete sledovat živě 

  • K vidění bude také nová Škoda Karoq

Je to už taková tradice. Večer před každým velkým autosalonem uspořádají některé automobilky tiskové konference, kde představí své novinky. Tímto se proslavil zejména koncern Volkswagen, který před vypuknutím aféry Dieselgate pořádal obrovské akce pro obrovské množství lidí. Chvíli se zdálo, že německý koncern v důsledku emisního skandálu od tohoto způsobu prezentace ustoupí, ale nestalo se tak. A proto i letos si budeme moci prohlédnout některé novinky ještě před tím, než bude frankfurtský autosalon oficiálně otevřen. Vy můžete vše sledovat živě.

Doporučujeme: Autosalon Frankfurt 2017 — Přehled očekávaných novinek od A do Z

Volkswagen Group Preview Night začíná dnes v sedm hodin večer. Přímý přenos najdete níže (nebo na tomto odkazu). Co všechno jednotlivé automobilky ukážou a jaký formát koncern zvolí, to zatím můžeme jen odhadovat. Téměř jisté ale je to, že na tomto večeru bude k vidění i hlavní novinka automobilky Škoda, tedy malý crossover Karoq.

Výčet dalších nových automobilů dalších koncernových značek by byl velmi dlouhý. Proto jen namátkou můžeme zmínit třeba nové Porsche Cayenne, Volkswagen T-Roc, Seat Leon Cupra R, nové Bentley Continental GT, speciální VW Amarok nebo Lamborghini Aventador S Roadster.

My samozřejmě budeme na místě, takže se můžete těšit na bohaté zpravodajství a fotky přímo z autosalonu.

 

Frankfurtský autosalon startuje už dnes večer. Sledujte Volkswagen Group Night živě
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: