Divize Motor Media

Tituly AUTO7, auto motor a sport a Motocykl dominují žebříčku motoristických časopisů s měsíční periodicitou v kategorii prodaných nákladů. Časopisy vycházejí v podobě speciálních vydání AUTO7 a auto motor a sport: Classic, Extra pro ženy, Autoprůvodce a Extra Travel. Portfolio uvedených titulů doplňují časopisy lastauto omnibus, z dalších oblastí pak BIKE-Peloton, Outdoor a Kometa noviny. Všechny zmíněné tituly patří do portfolia vydavatelství Mladá fronta.

auto motor a sport

Dlouhodobě nejčtenější motoristický měsíčník a magazín pro náročnější motoristy vyznačující se vysokou kvalitou. Prémiový magazín auto motor a sport se na českém trhu prodává již 22 let a stále zastává roli kompetentního rádce při výběru nového automobilu. Mezi pravidelné rubriky patří testování osobních vozidel, jež tvoří redakční jádro časopisu. S předstihem informuje o automobilových novinkách, obsahuje užitečné servisní články týkající se osobních automobilů či motorismu obecně. Ve skladbě časopisu zaujímají místo rovněž rubriky jako cestopisy, reportáže z automobilových akcí či detaily o finančních službách. Součástí každého vydání je také příloha Extra, která se věnuje vždy jednomu konkrétnímu tématu a na jejímž vzniku se podílejí odborní partneři. Velmi významným projektem, který je s titulem auto motor a sport spojen, je unikátní čtenářská anketa BEST CARS, která probíhá současně v dalších evropských zemích a navazuje na dlouholetou tradici ankety renomovaného německého motoristického časopisu auto motor und sport.

auto motor a sport Classic

Auto motor a sport Classic je exkluzivní magazín určený všem fanouškům motoristické historie i nedávné minulosti. Vychází pod hlavičkou časopisu auto motor a sport a je zaměřený na segment oldtimerů a youngtimerů, který je v Evropě stále populárnější. Ve své obsahové skladbě využívá licenci německého časopisu Motor Klassik, ale větší část časopisu tvoří česká lokální témata, těžící z bohaté tuzemské historie vývoje a výroby automobilů a automobilového sportu. Díky tomu se jedná o publikaci na českém trhu ojedinělou co do kvality obsahu, fotografií, zpracování i tisku. Auto motor a sport Classic je magazín, jenž pojednává o automobilové historii, ale zároveň oslovuje současné motoristy. Na své si přijdou nejen skuteční automobiloví nadšenci, ale i laická veřejnost.

AUTO7

Spotřebitelsky orientovaný automobilový časopis zasahující široké spektrum čtenářů patří dlouhodobě k prodejně nejrychleji rostoucím motoristickým titulům. Časopis AUTO7 se na českém trhu profiluje jako vysoce kompetentní časopis, který svou vysokou informační hodnotou pomáhá čtenářům v orientaci na trhu automobilů, příslušenství i ostatních produktů či služeb. Časopis má velmi moderní design, který vyhovuje současnému čtenáři, jenž nehledá u časopisu pouze zábavu, ale je ve fázi výběru konkrétního produktu, který bude odpovídat jeho potřebám.

MOTOCYKL

Dlouhodobě nejprodávanější a nejčtenější měsíčník s motocyklovou tematikou na tuzemském trhu. Na rozdíl od konkurenčních titulů má jako jediný pravidelně ověřován prodaný náklad. Časopis MOTOCYKL přináší svým čtenářům již dvacet pět let nezávislé, objektivní a ucelené informace ze světa dvou kol. Ve svých pravidelných rubrikách se věnuje testům nejnovějších i ojetých motocy-klů, srovnávacím testům, podloženým nezávislými měřeními. Velký prostor je věnován také dlouhodobým uživatelským testům či u čtenářů velmi oblíbeným výukovým seriálům jízdy na terénních a silničních strojích. Nechybějí zajímavé reportáže ze zákulisí motocyklového sportu, rozhovory s jeho předními světovými i domácími představiteli či nezávislé uživatelské testy motocyklového příslušenství a pneumatik.

lastauto omnibus

Měsíčník lastauto omnibus je česko-slovenskou verzí prestižního evropského časopisu stejného názvu. Magazín je určen českým a slovenským odborníkům a managementu z oboru silniční dopravy, státní správy, ale i středním firmám a živnostníkům provozujícím v rámci své profese přepravu a dopravu nákladů a osob. Mezi pravidelné rubriky patří testy osobních vozidel, užitkových vozidel, autobusů a související techniky; detaily o finančních službách, informace o aktuální nabídce na českém a evropském trhu, ale také informace o technických novinkách, zajímavostech, ekologických projektech. Nedílnou součástí jsou také témata vývoje bezpečnosti automobilové techniky, trendy v silniční dopravě, technice a změny v legislativě v rámci ČR, SR i zbytku Evropy.