Další neoficiální fotky potvrzují, že facelift Škody Superb žádnou designovou revoluci nepřinese

  • Modernizovaná Škoda Superb se ukázala na dalších neoficiálních fotkách 

  • Žádná designová revoluce se konat nebude, což ale bylo jasné dlouho dopředu, protože Superb vypadá na pohled pořád dobře 

  • Oficiální premiéra proběhne ve čtvrtek v Bratislavě, kde se Superb představí spolu s elektrickou Škodou Citigo 


Škoda má na tento čtvrtek naplánovanou premiéru modernizovaného modelu Superb. Jak bude novinka vypadat, to už není tajemství. Jednak bylo dlouho dopředu jasné, že automobilka žádnou revoluci nechystá, ale také už před několika měsíci se objevily na internetu fotky nemaskovaného vozu. Teď, pár dnů před premiérou, byly zveřejněny další neoficiální snímky, takže si můžeme mladoboleslavskou novinku v předstihu prohlédnout ještě jednou.

Snímky modernizované Škody Superb zveřejnil čínský web Xcar, od kterého je převzala spousta dalších médií. Největší změnou je přepracovaná přední část s užšími světlomety a jiným nárazníkem. Jiná jsou také koncová světla, zadní nárazník a nově na zádi přibyl nápis Škoda nahrazující původní logo. Stejné řešení už dostal také model Scala.

Modernizovaný Superb předvádí na videu nová světla. Znak Škoda na zádi je minulostí

Ačkoliv na pohled o žádnou revoluci nepůjde, velké změny se budou týkat techniky. Škoda Superb dorazí jako plug-in hybrid, zájemci si budou moci pořídit diodová plně adaptivní světla a nabídka bude rozšířena o Superb Scout. „Terénní“ verze zatím u Superbu nikdy oficiálně k dispozici nebyla, přestože svého času Škoda nabízela oplastovaný Superb Outdoor.

Oficiálně premiéra proběhne ve čtvrtek v Bratislavě, kde Škoda odhalí také elektrické provedení modelu Citigo.


Další neoficiální fotky potvrzují, že facelift Škody Superb žádnou designovou revoluci nepřinese
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: