Čtyřkolka CF Moto Gladiator X8 Deluxe V-Twin s dárkem za 15 000 Kč zdarma!

CF Moto Gladiator X8 Deluxe V-Twin – nejprodávanější dvouválcová čtyřkolka s dárkem za 15.000,- ZDARMA!

Největší dovozce pracovních čtyřkolek do ČR a SR, firma Journeyman CZ, zase na Vánoce naděluje! V luxusní zimní SUPERAKCI nyní dostanete v celé české a slovenské obchodní síti Journeyman k nejprodávanější dvouválcové čtyřkolce, modelu Gladiator X8 Deluxe V-Twin Facelift, elektronický posilovač řízení (EPS) v hodnotě 15.000,- zcela ZDARMA!

Kde je háček? Nikde, jsou Vánoce a tak jsme našim zákazníkům prostě dali parádní dárek ;).

F Moto Gladiator X8 Deluxe V-Twin je nejprodávanější, nejsilnější, největší …a spousta dalších „Nej“ patří dlouholeté jedničce v kategorii velkých dvouválců. Klíčem úspěchu je bezesporu vysoce spolehlivý dvouválec 800 ccm se špičkovým výkonem 63 koní a 72 Nm kroutícího momentu (off-road úprava) společně s americkým vstřikování Delphi, který zajistí zcela dostatečný výkon pro všechny druhy práce i zábavy. Nyní je TOP verze DeLuxe atraktivně zmodernizována a doplněna mj. vynikajícím LED osvětlením, čtyřmi kotoučovými brzdami na všech kolech a automatickým samosvorným zadním diferenciálem.

Akce je do odvolání nebo do vyprodání zásob, platná pro ČR i SR. Akce se vztahuje na TOP Model verze X8, model CF Moto Gladiator X8 DeLuxe V-Twin Facelift. Další informace na www.ctyrkolky.cz 

Čtyřkolka CF Moto Gladiator X8 Deluxe V-Twin s dárkem za 15 000 Kč zdarma!
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: