Právě vychází časopis Motocykl 9/2018

přidejte názor
Zdroj: Redakce
  • Srovnávací testy: Nakedy střední kubatury (6×), BMW F 850 GS vs. F 750 GS, Suzuki SV650 (1999) vs. SV650X (2018)

  • Redakční testy: Aprilia Dorsoduro 900, MG California Touring SE

  • Dlouhodobý test: Yamaha YZF-R1 po 50 000 km

  • MotoGP: Rozhovor s vítězem Grand Prix České republiky

  • Cestopis: Světem s Mirkou – Peru 

TITULKA9

Nakedy s výkonem lehce nad 100 koní a objemem pod litr jsou rychlé i přesné a skoro každý je chce. Postavili jsme proti sobě šest biků, které vás hodlají přesvědčit o tom, že nemají konkurenci.

Ve střední třídě cestovních endur se schyluje k velké bitvě a mocnosti se shodly na jednotném arzenálu – dvou válcích v řadě. Zatímco někde se ještě pracuje na nových zbraních, BMW chce využít náskoku.

 

BMWF850vs750 ST_Nakedy

Aprilia Dorsoduro, která stále hrdě drží prapor v již pořádně prořídlé kategorii velkých supermotardů, se může chlubit tradicí a poměrně bohatou historií. Dokáže okouzlit také jízdními vlastnostmi?

Cruisery bývají spíše srdeční záležitostí. Jak jsme zjistili při cestování po českém venkově, Moto Guzzi California ve špičkovém cestovním provedení má na své straně také nemálo racionálních argumentů!

Yamaha YZF-R1 odjakživa patřila k těm nejradikálnějším superbikům. Zbrusu nový motocykl, představený před třemi roky, přinesl na běžné silnice skutečnou techniku z MotoGP. Jak vypadá elitní superbike po třech náročných sezonách?

 

50tis Yamaha R1 MG_California

Život Andrey Doviziosa je načichlý benzinem téměř od prvních krůčků. Před Velkou cenou České republiky jsme se s italským talentem posadili k jednomu stolu a povídali si nejen o závodění. V sedle motocyklu se naše dopisovatelka Mirka tentokrát podívala do země, kde dodnes žijí potomci Inků, kde bydlí šestitisícové vrcholky, kde najdete amazonský prales, kde nakupujete na špinavém trhu a místní specialitou je pečené morče. To vše a mnoho dalších zajímavých informací najdete v letošním devátém čísle časopisu Motocykl.

 

Cestopis Dovi

MOTOCYKL 9/2018 vychází ve čtvrtek 30. srpna.

MC_9_004_Obsah

Vstoupit do diskuse
  • Našli jste v článku chybu?