Citroën spouští webový portál pro přestavby

Užitkové automobily patří k tradici značky Citroën, která letos slaví 100. výročí svého vzniku. Skutečnou legendou byl třeba Type H a jeho nástupce typy C35 a C25. Své místo v historii si vydobyla malá praktická dodávka C15. V současnosti se k nejúspěšným modelům značky řadí Berlingo Van, Jumpy a několik generací modelu Jumper.

Kromě továrních verzí nabízí značka Citroën možnost přizpůsobení vozu specifickým potřebám předmětu podnikání budoucího majitele. Přibližně každé šesté užitkové vozidlo v České republice projde před předáním finálnímu zákazníkovi procesem přestavby, vestavby či nástavby. Možností úprav je řada, stejně jako specializovaných firem, které se jimi zabývají.

Pro snadnější orientaci v široké škále možností přestaveb vozů na míru a rychlou komunikaci se zákazníky Citroën spustil webový portál www.CITROENprestavby.cz. Jednoduchou cestou je možné získat ucelený přehled o možnostech přestaveb vždy pro všechny modely, kterých se týkají.

Cílem těchto webových stránek je:

– komunikovat kompletní nabídku přestaveb užitkových vozidel značky Citroën široké veřejnosti

– umožnit rychlý přehled v široké škále možností standardních či specializovaných přestaveb

– urychlení a zjednodušení komunikace prodejců se zákazníkem

– nabídnout klientovi možné varianty řešení přímo k jeho profesi.

Stránky jsou přehledně rozdělené do čtyř základních sekcí:

– kategorizaci dle typu přestaveb (katalog členěný na skříňové nástavby, valníkové nástavby chladírenské resp. mrazírenské vestavby, obytné vozy, sanitky aj.)

– kategorizaci dle profese – přestavby zaměřené na konkrétní obor podnikání (pekař, servisní technik, dopravce balíkové společnosti, prodejce pekařských výrobků aj.), které nabízejí individuální řešení šitá na míru

– skladové vozy – sekce je přesměrována na skladové vozy, které jsou vhodné k dostavbě (šasí, plošina, furgon)

– přestavbáři – přehled specializovaných společností, které přestavby provádějí.

Webový portál www.CITROENprestavby.cz umožňuje také poptat online konkrétní variantu produktu – vozidla s přestavbou. Poptávka se automaticky přenáší do systému nejbližšímu prodejci.

 

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: