Chytrý doplněk od Sygic s názvem Cockpit nabízí užitečné ukazatele v novém, svěžím provedení

Sygic, přední globální dodavatel navigací, kterému důvěřuje více než 200 milionů řidičů, uvádí novou doplňkovou funkci pro svou navigační aplikaci Sygic GPS Navigation – Cockpit. Tato nová verze má vysoce atraktivní vzhled a lze ji minimalizovat tak, aby byly zobrazeny všechny ukazatele i během používání navigace.

„Z hlediska vzhledu jsme tuto službu kompletně předělali. Naše týmy se zaměřily na aspekty viditelnosti a srozumitelnosti při zachování minimalistického vzhledu,“ uvedl produktový manažer pro obchod se zákazníky, Lukáš Dermek.

Tato nejnovější doplňková funkce má čtyři nové ukazatele.  Náklon, nadmořskou výšku, kompas a přetížení. Každý z nich může řidičům pomoci učinit bezpečnější rozhodnutí během jízdy.

  • Náklon– Ukazuje momentální úhel vozidla s cílem zabránit jeho převrácení, například při jízdě v obtížných terénních podmínkách.
  • Nadmořská výška– Pomáhá lépe určit povětrnostní podmínky, například sněžení či mrznoucí déšť v horách, a podle toho přizpůsobit jízdu vozidla.
  • Kompas– Ukazuje detailní informace o světových stranách.
  • Přetížení– Ukazatel přitažlivé síly slouží jako referenční měřítko pro řidiče k tomu, jak by měl zrychlovat a projíždět zatáčky tak, aby se cestující stále cítili pohodlně a bezpečně.

Cockpit lze navíc používat ve dvou režimech. V prvním režimu jsou ukazatele zobrazeny na celé obrazovce společně se základními pokyny pro jízdu. V druhém režimu uživatelé mohou tento doplněk minimalizovat na pás ve spodní části aplikace Sygic GPS Navigation.

„Toto byl jeden z nejčastějších požadavků našich uživatelů. Řidiči mohou potáhnout prstem po spodním pásu a vybrat specifický ukazatel pro zobrazení během jízdy podle navigace,“ dodal Dermek.

Doplňková funkce Cockpit je k dispozici pro všechny iOS a Android uživateleSygic GPS Navigation, kteří ji mohou otevřít v menu aplikace.

Chytrý doplněk od Sygic s názvem Cockpit nabízí užitečné ukazatele v novém, svěžím provedení
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

1 komentář

  1. Doplněk je ovšem placený. Sygic už neví, jak vylákat z uživatelů peníze, když reálná navigace s použitím kamery byl propadák… Kdyby raději zapracovali na mapových podkladech. Bydlím v Praze a v naší ulici chybí v mapách polovina domů a to je zástavba rodinných domů z první poloviny 20. století… V cizině , konkrétně na Ukrajině se navigace vůbec nechytá, raději používám Mapy.cz…

PŘIDAT KOMENTÁŘ: