Časopis Motocykl vydává speciál Motocykl Renovace

Vydavatelství Mladá fronta, divize Magazíny vydává speciál měsíčníku Motocykl s názvem Motocykl Renovace. Pro velký čtenářský zájem a vyprodané první vydání se jedná již o vydání druhé, doplněné. Speciál nabízí renovační tipy, rady a postupy pro všechny milovníky jednostopých veteránů. Průvodce renovací je zaměřen především na legendární motocykl Jawa.

001_TITULKA_R19.indd„Speciál magazínu Motocykl navíc doplňuje celá řada zajímavých témat a jízdních dojmů spjatých s českou poválečnou motocyklovou produkcí. Speciál Renovace vás za doprovodu snímků Tomáše Škody nechává nahlédnout pod ruce renovačních mistrů, zavede vás do míst, kde se zastavil čas a odpočívají tam stroje těch největších jmen české závodní historie, podívá se zblízka na oblíbenou Kývačku a dokáže vám, že dnes Jawa nemusí být pojmem pouze v českých garážích,“ představil obsah speciálu Petr Slezák, šéfredaktor časopisu Motocykl. Cena časopisu ve stánkovém prodeji je 119 korun, časopis vychází v nákladu 18 tisíc výtisků.

Měsíčník Motocykl v letošním roce oslavil 28 let své existence novou podobou a speciál Motocykl Renovace je jeho další novinkou, kterou redakce časopisu představí ve dnech 28. 2. – 3. 3. 2019 na stánku veletrhu MOTOSALON 2019, PVA EXPO LETŇANY.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: