Aston Martin vyrobí jeden exemplář modelu Valkyrie, který využije prach z Měsíce

  • Aston Martin Valkyrie je sám o sobě unikátní a neuvěřitelně drahý automobil, jenže ani to některým nemusí stačit 

  • Jeden budoucí majitel si vymyslel vskutku nevšední prvek navíc 

  • Do barvy jeho exemplářů automobilka přimíchá prach z Měsíce 

Je až neuvěřitelné, jak často a jak drahé automobily se dostávají na svět. Nějaká specialita se objevuje vlastně každou chvíli. Zmínit můžeme třeba Bugatti Chiron, Mercedes-AMG Project One, chystaný třídveřový Range Rover nebo Aston Martin Valkyrie. V případě posledního jmenovaného se bavíme o kapotované formuli s cenou zhruba 90 milionů korun, přičemž vyrobeno bude pouze 150 silničních a 25 okruhových speciálů. Jenže ani to nemusí každému stačit. Jeden budoucí majitel si proto vymyslel skoro až neuvěřitelný „příplatek“.

Doporučujeme: Ojetiny za milion eur a víc: Co si dnes můžete koupit, pokud jste opravdu bohatí

Do barvy jeho exempláře bude přimíchán měsíční prach. Ano, řeč je opravdu o materiálu dovezeného z Měsíce, nikoliv o tom, co se vám usadí na polici, pokud ji měsíc neutřete. Touhle skutečností se na svém Instagramu pochlubil uživatel lamborghiniks. Důvodem je údajně fakt, že Valkyrie vypadá jako kosmická loď, což je bezesporu pravda. Tento člověk proto podle svého vyjádření sehnal kus měsíční horniny, která bude rozemleta na prach a ten automobilka přidá do barvy.

Mimochodem, za pozornost stojí poznámka dotyčného zákazníka týkající se právě měsíčního kamene, ve které říká, že se s veřejností nepodělí o žádné detaily typu váhy, ceny a už vůbec toho, kde tuto unikátní věc pořídil. Přece jen sehnat kus Měsíce nebude úplně snadné.

Doporučujeme: Milionářská okruhová hračka Aston Martin Vulcan prošla „faceliftem“

Jak je vidět, nový Aston Martin opravdu míří na zákazníky, pro které není vůbec nic dostatečně drahé. Pokud bude vše realizováno, pak by mělo jít o vůbec první případ, kdy nějaký automobil bude přímo obsahovat něco, co nepochází z této planety. Technika jako taková ovšem zůstává stejná. Není se čemu divit, protože na okruhu by se měly schopnosti tohoto speciálu vyrovnat monopostu F1, takže je téměř určitě ani tento evidentně movitý zákazník nikdy ve svém životě na plno nevyužije.

BIG ANNOUNCEMENT!!! My visit to Aston Martin was very inspiring. A few weeks ago @milesnurnberger had commented to me that a spec we were discussing reminded him of a Space Ship. I immediately responded, “The Valkyrie makes a Space Ship look like a Car!” That got me thinking… How do I raise the bar of my spec to be worthy of Valkyrie level? If ever there was a machine that could grip the ground and rip around the craters of the Moon like it’s on rails, it would be the Aston Martin Valkyrie. Unfortunately, science won’t allow me to be the first person to drive on the Moon (gravity is still an issue, they say), but nothing is stopping me from bringing the Moon to my Valkyrie!! I have sourced, gotten proper verification, and purchased an actual Rock from the Moon which will be ground to dust and used as a key ingredient in Karosserie Lunar Red which will be the color of my Aston Martin Valkyrie. This will be the first car ever to feature a paint formula that includes actual ingredients from #SPACE !!! Thank You to everyone at @astonmartinlagonda, @redbullracing and Karosserie in Wayne, PA. More renderings will be released in the coming weeks and months. We will also document and share some of the process of making actual Moon Rock part of this very special color being developed exclusively for the most special car of my lifetime: The Aston Martin Valkyrie. Thanks to @marcovanoverbeeke for helping refine my spec and providing me with renderings and thanks to @capitolsunset for setting the mood of the image on the Moon. More to come!! #ToTheMoonAndBack # ______________________________________________________ #AstonMartin #Valkyrie #AstonMartinValkyrie #Moon #MoonRock #KarosserieLunarRed #KrisSingh #Red #BloodRedMoon #ToTheMoonAndBack #ComingSoon #2019 #RaiseTheBar #NASA #RedBull #RedBullRacing #AdrianNewey #MarekReichman #MilesNurnberger #AndyPalmer #AstonMartinRules #GameChanger #LunarRed #F1 #Redhead #RedWillNeverBeTheSame #TheRedOfAllReds #BLESSED ______________________________________________________ PS – No information or details regarding my source, purchase price, weight of the Moon Rock, or other, will be shared.

Příspěvek sdílený Kris Singh (@lamborghiniks),

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: