Galerie fotek, které se do AMS nevešly: Mercedes-třídy C, Ssangyong Rexton, Range Rover P400e

Při fotografování aut do časopisů vznikne spousta profesionálních snímků, z nichž pro mnohé už na omezeném prostoru tištěného periodika nezbude místo – na rozdíl od webu. Říkali jsme si, že je to škoda. V nové rubrice vám proto budeme nabízet obrazovou ochutnávku aut, která najdete v nejnovějším vydání magazínu auto motor a sport. (Vydává ho společnost Mladá Fronta, stejně jako Autobibli.)

Snímky v následujících galeriích vznikly při výrobě AMS 04/2019, který najdete u všech dobrých prodejců tisku v nejbližších dnech.

Mercedes-Benz C 220 d 4MATIC


Na v Česku nejprodávanějším prémiovém sedanu střední třídy bylo vyměněno 6500 dílů, laické oko však novější vydání na ulici rozezná prakticky jen podle světlometů Multibeam LED s novou, výraznější optikou. Hlavní změny proběhly pod kapotou, nové jsou motory, výbava i elektronické asistenty. Jak jsme byli spokojeni s modernizovanou verzí, se dočtete v testu Auto motor a sportu č. 4/2019.

SsangYong Rexton


Korejská značka SsangYong se po několika letech vrací na český trh. Podobně jako u nových verzí Mercedesu třídy G či Jeepu Wrangler má i její nový model Rexton nadále rámový podvozek.  Díky v dnešní produkci již výjimečné konstrukci je tak ideálním náčiním pro jízdu po zpevněných cestách a tažení těžkých přívěsů. V testu Auto motor a sportu č. 4/2019 se ale dočtete nejen o jízdě terénem, ale i o tom, jak se chová na silnici.

Range Rover P400e


Benzinový přeplňovaný čtyřválec si v kombinaci s elektromotorem, integrovaným do převodovky ZF, si umí s tímto 2,5 tuny vážícím „drobkem“ poradit tak, že ve sprintu na100 km/h poráží i obě vznětové verze. Zástavba hybridního systému naštěstí nemá žádný vliv na vynikající terénní schopnosti, zajištované mimo jiné sofistikovaným pohonem všech kol a vzduchovým odpružením s možností zvýšení světlé výšky až na 297 mm. Brodit tak stále můžete, bez obav ze zkratu, až do hloubky 900 mm. Jen to vláčení s kabely je u tohoto britského aristokrata trochu nezvyklé.

Galerie fotek, které se do AMS nevešly: Mercedes-třídy C, Ssangyong Rexton, Range Rover P400e
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: