Vyberte nejlepší auta roku 2018 a vyhrajte ceny za 300 000 Kč

Mezinárodní anketa Best Cars je největší svého druhu v Evropě. Díky stále se rozšiřující síti titulů se jí účastní už i čtenáři například v Číně nebo Latinské Americe. Každoročně se do ní zapojuje většina zemí, kde vycházejí časopisy ze skupiny auto motor und sport. A protože česká mutace auto motor und sport vychází již několik měsíců pod záštitou vydavatelství Mladá Fronta, které provozuje i Autibibli, nabízíme možnost volit české vítěze jednotlivých kategorií i vám.

Automobily můžete vybírat ze všech vozů na trhu (Volba A), ale také v rámci stanovených cenových limitů, tzv. Volby B. Cenové limity jsou uvedeny v tabulce, na konci jednotlivých kategorií je pak uveden seznam všech modelů s poznámkou (B) u těch, které nepřekračují bez různých akcí a zvýhodnění stanovený cenový strop.

Na hlasující čekají spousty zajímavých cen jako poděkování za čas, který strávíte hlasováním. Vyhrát můžete auto na půl roku zdarma, poukaz na pneumatiky nebo letenky v hodnotě 10 000 kč, kávovar a řadu dalších cen.

Seznam všech nominovaných automobilů rozdělených podle kategorií najdete přímo na oficiálním webu ankety, kde můžete i hlasovat:

Hlasovat v anketě BEST CARS 2018

Přejeme dobrou volbu a hodně štěstí!

Vyberte nejlepší auta roku 2018 a vyhrajte ceny za 300 000 Kč
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: